دانشجوی قرن بیست و یکم

 

1- وبلاگ بنویسید : برای هر رقابتی قبل از هر چیز باید در میدان رقابت حاضر شوید. پس، حضور خود را اعلام کنید. شما باید یک جایی دیده شوید! در اینجا از زحمت‌های ارزشمندی که آقای کاظم‌زاده در این زمینه کشیده‌اند تقدیر می‌کنم و همچنین از دوستانی که تا به حال با ایشان همکاری کردند و همچنین از دوستان و همکلاسانشان که هنوز منتظرند تا بعدا سر فرصت همکاری کنند. همکاری خانم‌ها هم که دارد می‌درخشد!

2- وبلاگتان را به اساتیدتان معرفی کنید و از آنها بخواهید با وبلاگتان ارتباط برقرار کرده و شما را راهنمایی کنند. اگر لازم بود می‌توانید این پیشنهاد را از طرف من به حضور ایشان مطرح کنید.

3- برای مطرح بودن و رقابت کردن، اول باید رقبای خود را شناسایی کنید. آقای کاظم‌زاده لینک‌های بسیار خوبی را این مورد معرفی کرده‌اند. پیشنهاد من را در این زمینه به دقت بخوانید : لینک‌های مربوط به گروه‌های تکنولوژی رادیولوژی (که رقبا و همکاران علمی شما محسوب می‌شوند) را جداگانه قرار داده و آنها را سطح‌بندی کنید، مثلا 1- در سطح کلاس‌ها دانشکده و استان 2- در سطح کشوری و سایر دانشگاه‌ها 3- در سطح بین‌المللی. این باعث می‌شود بتوانید در هر سطحی رقیب خود و شریک خود را از هم تفکیک کنید. مثلا وبلاگ دانشجویان کلاس کناری شما در سطح دانشکده رقیب ولی در سطح کشوری و بین‌المللی همراه شما محسوب می‌شود.

4- با هم مسابقه بدهید. بعد از داشتن حضور در میدان رقابت، از راه‌های مختلف می‌توانید میزان فعالیت علمی خود و دیگران را به قضاوت بگذارید. مثلا در کنگره سالانه انجمن علوم پرتونگاری ایران. من همین‌جا اعلام می‌کنم که شخصا برای کلاس‌هایی که وبلاگ تشکیل دهند و در رقابت موفق باشند جایزه در نظر گرفته‌ام. ضمنا در رقابت اخلاق را فراموش نکنید. مثلا اول مثل ورزشکارهای خوب باهم دست بدهید یعنی تبادل لینک کنید.

 

مشق عید :

دانشجویان عزیز کلاس اولی و کلاس دومی، چند موضوع را به عنوان پروژه درسی مشترک شما معرفی می‌کنم که می‌توانید به دلخواه یکی را انتخاب کرده و نتیجه را بر روی وبلاگ قرار دهید.

معرفیCIO (Chief Information Officer)l و نقش آن در سازمان‌های بهداشتی و درمانی

مدیریت دانش و تفسیر آن در مراکز تصویربرداری پزشکی

معیارها و مراجع رتبه بندی دانشگاه‌ها

معیارها و مراجع رتبه بندی وب‌سایت‌ها

/ 3 نظر / 38 بازدید
نانو

سلام عیدتون مبارک اپم منتظر حضور گرمتان

rad_f_68

سلام.به همه. عیدتون مبارک.سال خوبی داشته باشین. مرسی از شما آقای نعمت اللهی به خاطر راهنماییتون

rad_f_68

مشق عیدو چکار کنیممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟