هشتمین کنگره علوم پرتونگاری ایران

فراخوان ثبت نام هشتمین کنگره سراسری علمی

انجمن علوم پرتونگاری ایران


بدینوسیله به اطلاع کلیه اساتید، همکاران و دانشجویان گرامی تکنولوژی رادیولوژی می رساند :

هشتمین کنگره سراسری علمی انجمن علوم پرتونگاری ایران همزمان با بیست و ششمین کنگره انجمن رادیولوژی ایران در روزهای 23 الی 26 اردیبهشت 1389 در هتل المپیک تهران برگزار می شود .

در این کنگره همانند سال گذشته با مساعدت ویژه انجمن رادیولوژی ایران ثبت نام کنندگان همانند همکاران محترم رادیولوژیست مجاز به شرکت در تمامی سخنرانی ها، کارگاه های آموزشی ( Workshop ) و نشست های علمی کنگره بوده و گواهی حضور برای زمان 4 روز برگزاری کنگره دریافت خواهند نمود .

بدیهی است کنگره اختصاصی انجمن علوم پرتونگاری ایران در روزهای 25 و 26 اردیبهشت 1389 برگزار می شود و گواهی حضور جداگانه ای برای این کنگره نیز صادر میگردد .

مراحل ثبت نام :

1- مهلت ثبت نام از تاریخ 88.12.10 لغایت 89.01.31 می باشد .

2- واریز مبلغ 700000 ریال (هفتصد هزار ریال) به حساب جاری شماره 358925376 بانک ملت شعبه جهاد به نام انجمن علوم پرتونگاری ایران قابل پرداخت در کلیه بانک های ملت سراسر کشور .

(هزینه فوق بایت شرکت در 4 روز کنگره ، دریافت بسته ویژه کنگره و پذیرایی می باشد ) .

3- مراجعه به WWW.ICRS2010.ir و ثبت مشخصات فردی، شماره حساب و فیش بانکی .

4- ارائه فیش بانکی در روز کنگره جهت اخذ بسته ویژه کنگره و کارت الزامی است .

5- هزینه ثبت نام دانشجویان رشته های علوم پرتونگاری (تکنولوژی رادیولوژی، تکنولوژی رادیوتراپی ، پزشکی هسته ای ) با ارائه اصل وتصویرکارت دانشجویی رایگان می باشد توضیح آنکه ثبت نام این گروه جهت استفاده از سخنرانی ها و نمایشگاه در روز اول در محل کنگره بوده ومشمول بسته ویژه کنگره و پذیرایی نمی باشد و در صورت تمایل به استفاده از همه امکانات کنگره، دانشجویان نیز باید همانند بقیه شرکت کنندگان با تخفیف پنجاه درصد درموعد مقرر در سایت کنگره ثبت نام نمایند

6- کسانیکه تا تاریخ اعلام شده موفق به ثبت نام از طریق سایت کنگره نگردند در روز کنگره هزینه 1000000 ریال (یک میلیون ریال) می توانند اقدام به ثبت نام نمایند. انجمن علوم پرتونگاری مسئولیتی در قبال تحویل بسته ویژه کنگره در خصوص این ثبت نام کنندگان ندارد .

 

 

 

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.


/ 8 نظر / 60 بازدید
همكلاسي

[زبان][نیشخند]سلام عزيزم. خوبي ؟ دلم برات تنگ شده؟ فردا حتما بيا[ماچ

همكلاسي

[زبان][نیشخند]سلام عزيزم. خوبي ؟ دلم برات تنگ شده؟ فردا حتما بيا[ماچ

نعمت‌اللهي

از آقاي كاظم‌زاده براي روي سايت گذاشتن آگهي كنگره تشكر مي‌كنم و اميدوارم خيلي از دوستان موفق به حضور و به خصوص ارائه مقاله در اين كنگره بشوند. دانشجويان عزيز توجه كنند كه در طول مدت دانشجويي، شركت در كنگره با هزينه بسيار مناسب‌تري نسبت سال‌هاي ديگر براي شما امكان‌پذير مي‌باشد.