تکنولوژی تصویر سازی سه بعدی با کارایی عالی

مدل جدید تصویر سازی سه بعدی در PACS توزیع تصاویر را تسهیل کرده و دسترسی به تصاویر سه بعدی را در زمان به هنگام امکان پذیر می کند که شامل مطالعات اولیه، برطرف کردن نیاز به تکرار با تکنولوژیست ها یا یک آزمایشگاه سه بعدی حساس برای اطلاعات بازسازی نیست.

IntelePACS 3D به رادیولوژیست اجازه می دهد تا تشخیصهای بهتر و سریعتری را به علت هماهنگی روند کار، نمایش خودکار و قابلیت استفاده آن انجام دهد. سیستم های پزشکی Intelerad (دنور، آمریکا)، به وجود آورنده تصاویر پزشکی PACS  و راه حلهایی برای روند کار، مدل جدید IntelePACS 3D را با پیوستن High- definition volume Rendering (HDVR) از Fovea (آمریکا) مستقیما به داخل نرم افزار Intelerad معرفی کرده است.

با افزایش مقدار داده های کسب شده توسط مدالیتیهای مدرن و رشد تله رادیولوژی، به همراه تکنولوژی تصویر سازی سه بعدی با کارایی بسیار عالی برای تمامی رادیولوژیست ها برای گزارش اطلاعات مقطعی می باشد- چه از workstation  های لوکال چه سیار. Intelerad از تکنولوژی برای افزایش عملکرد سه بعدی و سرعت پخش اطلاعات استفاده می کند.

Intelerad's IntelePACS 3D با استفاده از تکنولوژی سرور تصویر سازی Intelerad's InteleViewer را تقویت کرده است. همچنین این سیستم از طریق طرح تصویربرداری multimode سرعت را بهینه کرده است در حالیکه از مزیت 64بیت و از CPU ی Multicore برای کارهای بزرگ بهره می برد.

Rick Robin رئیس ارداه مهندسی Intelerad می گوید: «داشتن تکنولوژی HDVR مستقیما در داخل InteleViewer باعث می شود روند کاری بی نظیری از طریق نمایش خودکار ایجاد شود مانند خلق پروتکلهایی که به صورت خودکار ریفرمت های on-the-fly را برای مقایسه مستقیم بین مطالعات قبلی و کنونی خلق می کند. IntelePACS 3D ریفرمتهای Multiplanar، پروجکشن های باقدرت بالاو تصویرسازی سه بعدی با کیفیت بالا را مستقیما از طریق InteleViewer ارائه می دهد. »

Ken Fineman مدیر اجرایی Flovia می گوید:« Intelerad  با تصویر سازی به سطوح بعدی و با فوکوس برروی افزایش سرعت روند گزارش رادیولوژیست، در حال پیشرفت است. در حالیکه آنها عملکرد سیستم به سمت فرآیندهای سه بعدی پیشرفته سوق می دهند، در نسل بعدی نمایش شخصی پیشگام هستند.»

/ 2 نظر / 33 بازدید
نعمت‌اللهي

درود بر مصيب خان كاظم الوله كه همچنان با قدرت در حال گرد آوردن اين مجموعه نفيس مطالب راديولوژي هستند. وبلاگت روبه دانشجوهاي جديد هم معرفي مي‌كنم. لطفا مطالبي كه مي‌گذاري منبعشون رو فراموش نكن، مثل همين مطلب تصويرسازي سه بعدي رو. پيشنهاد مي‌كنم فونت، اندازه و رنگ مطالبي كه مي‌گذاري رو يكسان كني يا نظم خاصي بدي، مثلا يك در ميان عوض كني. خوشحالم كه توي شيراز گير افتادي و به عنوان يه پتانسيل خوب توي شيراز مي‌تونيم روت حساب كنيم. برات نقشه داريم [چشمک] موفق باشي

حامد

ازاینکه درچند روز آینده میزبان دو ابر مرد هستی بخود ببال.