نصب اولین دستگاه پت اسکن تا خرداد ماه

نصب اولین دستگاه پت اسکن تا خرداد ماه


اولین دستگاه پت اسکن به همراه برخی تجهیزات رادیوتراپی وارد تهران شده و به زودی در یکی از بیمارستان‌های تهران جهت بهره‌برداری بیماران نصب خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر ابراهیم متولیان رییس مرکز مدیریت و هماهنگی امور بازرگانی و تجهیزات پزشکی این وزارتخانه ضمن بیان این مطلب گفت: تجهیز مرکز رادیوتراپی که در ادامه درمان بیماران سرطانی نقش اساسی دارد یکی از برنامه‌های این مرکز بود که خوشبختانه با ورود ثلث‌های کبالت می‌توان رادیوتراپی شتاب‌دهنده این مرکز را ترمیم کرد.

وی افزود: برنامه دیگر مرکز مدیریت و هماهنگی امور بازرگانی و تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در سال جاری برقراری ارتباط بین بخش خصوصی با دانشگاه‌های صنعتی جهت تولید تجهیزات پزشکی وارداتی در داخل است که هماهنگی لازم دراین خصوص بین دو وزارتخانه بهداشت و صنایع در حال انجام است.

/ 3 نظر / 73 بازدید
آرش گرانسایه

اقای دکتر واقعا دمت گرم من دنبال این دستگاه میگردم پدر بنده دچار سرتان کبد هستش اگه میدونین تو کدوم بیمارستان راه اندازیش کردن منم راهنمایی کنین لطفا با تشکر گرانسایه 09141060300

حسین حاجی پور

با توجه به کثرت بیماری سرطان اقدام بسیار خوب و خدا پسندانه ای است ان شاءال... تمام مراکز درمانی به این دستگاه مجهز شوند.

ابوالفضل

اقای دکتر معاونت وزارت بهداشت با سلام چرا وعده سر خرمن به بیماران سرطانی میدهید ؟ از خرداد 90 که بشارت نصب و راه اندازی پت اسکن را دادید تا 90/11/10 میدانید چند روز میگذرد فکر کنم با مدرک تحصیلیتان حساب و جمع زدن ارقام را شاید بلد باشید و پیشنهاد میکنم شعار ندهید تا بیماران سرطانی را امیدوار کنید لا اقل وعده های وزارتخانه را که مختص افراد سالم میباشد اعلام کنید و بیماران رنجور را فعلا" کنار بگذارید چون خدا را خوش نشاید پس بس کن